Reakcia na: 810zssk #219991:
Nesuhlasim. Myslim, ze ludia rozmyslajuci v style viac pruhov=menej zapch by si kolaps na Zlatych neboli schopni vyhodnotit ako fiasko kolektorov, pretoze by im to akurat potvrdilo, ze treba skapacitnovat aj vnutromestske cesty.Mozem sa sice mylit, ale vnimam ako sialene, aby sme si moju vs. tvoju teoriu potvrdzovali experimentovanim s trvalym znicenim polnohosp.pody, tlakmi na dalsiu destrukciu mesta a nepriamou podporou satelitov. Bohate staci ta D4, to bude podla mna dostatocny budicek pre tuch cp chcu pochopit. Ista skupina ludi sa holt v mysleni nikdy neposunie.
zatiaľ som to videl len pri rozthnutom vedení....
david1
Vymýšlať baterkovú L211 do Dúbravky je blbosť. Na Patrónke je konečne po zatrolejovaní prestup na hrane v oboch smeroch.
L211+212 robí dostatočnú kapacitu na Kramáre zo západnej časti BA aj zo Záhoria.