Reakcia na: forester #213591:
To len vás, autošoférov, držia v ilúzii, že v Bratislave je nejaká koplikovaní doprava. Plus (v beusáckom ponímaní, čiže náskok) proste nesmie byť a bodka. Čo je na tom nepochopiteľného? A neodvolávaj sa na súdnictvo ani na políciu. Ak ti všetci ubližujú, daj výpoveď, nebudeš prvý ani posledný a všade na teba čakajú.
Error 0x007
Pre porovnanie moje skusenosti z Viedne (ó Vieden zalat, vsetko je tam stokrat lepsie): Niekolko krat sa mi stalo, ze elektrickar zdrhol skorej nez mal (viem ako idu moje hodiny v porovnani z hodinami v MHD vozoch), ovela castejsie nez v Bratislave. Moji oblubeni su ale ti, ktori zablokuju dvere a potom este vyse 10 sekund stoja na cervenej (ani predsignal neoznamoval zmenu signalu). Ale na druhej strane som sa dopocul, ze polovica Viedenskych bim-karov a busarov su Juhoši a Turci, takze by som nebal byt taky prekvapeny ?