Reakcia na: 810zssk #199466:
Ja nehovorím, že tým školením nekamuflujú iné problémy, hovorím ale, že školenie nejde tak jednoducho, ako si tuná predstavujú roman2, Ike a ďalší.Mmch., bude teda Bubuse platiť nejaké penále? Či nebude, lebo DPB neskoro objednal?
a potom možno do júla a nakoniec možno až do volieb
Ike
Zoberem 4 vozy, rozdelím vodičov na 4 smeny a ide sa na vec. Za deň je hotové "školenie". To nie je autoškola. A vôbec nie autoškola na vodičák typu B, kde uchádzač nevie, kde je ktorý pedál.