Reakcia na: AAA #197250:
L90 funguje jednak kvoli Danubiane,v umeleckych kruhoch oznacovana ako jedina galeria moderneho umenia vo V4.Po druhe kvoli zamestnancom prevadzok.
A po tretie kvoli tomu, aby sa mladez mala ako dostat na treningy, lebo vsetci sme velmi radi z olympijskych kovov nasich vodakov.
endrucio
to si iba nejaká partia vodičov robila srandu na DOD a nastavili poruchu na tých Karosách alebo im to prikázal DPB ako reprezentáciu kvalitného vozového parku? ?