Ahoj neviete preco dnes nesli elektricky do dubravky??? tusim medzi 18:00 - 20:00
Ja som nastupil na obchodnej na L5 a dole pred kamennym tramvaj stopol dispecer a otocil eletricku spet do race.
Na zastavke Jesenskeho stali 3 elektricky za sebou z vypnutymi displaymi a stiahnutimi zberacmi.
Nasledne som mal stastie a prisiel Mercedes z x5 ?
Ja som nastupil na obchodnej na L5 a dole pred kamennym tramvaj stopol dispecer a otocil eletricku spet do race.
Na zastavke Jesenskeho stali 3 elektricky za sebou z vypnutymi displaymi a stiahnutimi zberacmi.
Nasledne som mal stastie a prisiel Mercedes z x5 ?
Petto
Presne tak ?
A ked tykadlove NB18 nahradia 15 TR, tak to bude ešte len podívaná. Ale tak stále verím tomu, že nebudú ŠkodoSory skrz tu absentujúcu možnosť klímy.