Ďakujem a želanie hneď podávam ostatným Vladimírom (ak sa nemýlim - Neopl@n).
Čo sa týka dnešného môjho výbuchu, už som sa upokojil.
Čo sa týka dnešného môjho výbuchu, už som sa upokojil.
:o)
A to aj vsetkym ostatnym Vladimirom na iMHD 
(no dobre, az taky naivny zas nie som...)

martiner