martine-> UZ ME FAKT SERES VOLE!!! Myslis, ze my o stavu DPB nevime? JAKBY NE??!! A CO S TIM DOPRDELE MAME DELAT? NIKOHO TADY TVE PRISPEVKY NEZAJIMAJI, JEN SE TADY PROTI NIM DVIHA VLNA ODPORU! Tak prosim te uz konecne zmiz a nech tady za sebou jen klid. My se situaci v DPB nemuzeme NIC delat.
---
(Preco po cesky? Aby tomu ten inteligent rozumel!! Ked este stale nerozumie tomu, ze ma zmiznut)
---
(Preco po cesky? Aby tomu ten inteligent rozumel!! Ked este stale nerozumie tomu, ze ma zmiznut)
. Ale aspon o tom verejnost vie.
). Výpravňa v Petržalke je v žalostnom! stave-z "nábytku" odpadávajú triesky aj celé kusy a pamätá si určite starých Keltov...manipulační vodiči (podotýkam, že je ich asi 5) majú "úradovňu" o rozmeroch asi 2x2, v ktorej zaberajú väčšinu priestoru plechové skrine a biedny nábytok, kde majú VŠETKO, čo v práci potrebujú-na prezlečenie, osobné veci a pod. JA osobne som presvedčená, že oblekový a kravatový pán z riadenia by si tam na svoje neprišiel...
Z