Reakcia na: kecho #179723:
Tie minúty v tom zverejnenom ZCP si nevšímaj, to tak vygeneruje program... podľa dostupných info pôjdu 37 do marianky z obratiska naspäť cez ul. ČSL tankistov ku krčme u iváka a tam doprava na Záhorskú a zast. Trstínska bude niekde na kraji zastavanej oblasti ZB. Alebo sú tie minúty pravdivé a nepotvrdí sa fáma že budú autobusy obojsmerne zachádzať do obratiska. Lebo to nie je ani v novinke ani v CP nikde explicitne napísané. Potom by tie spoje do Marianky premávali z Gbelskej priamo na Záhorskú a teda by vynechali zast. Záhorská a Záhorská bystrica.,
)
kecho
len mi teraz napadlo, že či náhodou 37 z konečnej ZB nepôjde niekam smerom Pútnická a pred Kútskou nebude Trstínska (nepoznám to tam, neviem, ako je to tam prejazdné), lebo sa mi nezdá, že časová vzdialenosť ZB-Trstínska je 0 a podľa tvojho náčrtu by asi prechádzala naspäť cez/okolo zast. Trstínska...