Reakcia na: Mike #178755:
Áno, mohli. Tam by však ale mohlo prísť k nárastu jazdnej doby, alebo strate obsluhy niektorej lokality (nemám to nijako podrobnejšie preskúmané) a to je to, čo som myslel tým, že by to nebolo tak jednoducho realizovateľné.S tým prestupom je to horšie, ale dispečerské riadenie by sa už dalo poriešiť.
810zssk