Reply on: Valec #178754:
Ale v princípe by to šlo, aj tie linky čo idú z východu cez Hodžovo (53 55 61 70) by napr mohli ísť cez Šancovú a Štefánikovu a došli by od severu aby pokračovali do Petržalky (napr.) (alternatíva ako pôjdu nočáky keď sa uzavrie hlst)Tam ide skôr o to, že tam sú tie prestupové vzdialenosti medzi jednotlivými nástupišťami väčšie a dispečer ťažšie okontroluje že kedy už všetci prestúpili, ak sa napr. bude čakať na nejaký zmeškaný nočák (alebo príde služobák z Trnávky a z neho idú vodiči na všetky smery...)
810zssk