Reply on: 810zssk #178693:
1. Aká je tvoja predstava, že koľko nočákov by taká KV mala mať?2. Na čo je nutný prestup na hrane, keď ten v celej sieti nočákov existuje len pri linkách N56, N72 a N91. A pokiaľ ma pamäť neklame, tak prestup na hrane nie je ani v pražskej či brnenskej sieti nočákov.
Elektrickovy nocak je zbytocny, rozbije system a nepomoze nicomu. Navyse je pomalsi. Ak by busy nestihali tak mozu ako posila cez vikend jazdit elektricky, ale zatial to netreba.
ivanbuto
Mimo systému sú skôr N44/N47, najmä teda odchod N47 X:25 z Hodž. je taký, že nie zo všetkých smerov je naň prestup. Lenže vzhľadom na trasy a jazdné doby by sa musel asi pridávať voz, ak by mala aj N47 nadväzovať na rozvoz z Hl.st.