Reply on: 810zssk #178741:
Keby bolo miesto, tak môžu kľudne aj všetky nočáky končiť na Hodžovom, dobre, jedna dve nech idú (prechádzajú) cez stanicu. Však na čo jazdí v noci 15 (či koľko) liniek na Hlavnú stanicu? Jedine kvôli tomu, aby mali kde byť ukončené. Inak ich tam netreba, keďže za celú dobu prevádzky príde len jeden osobák z Trnavy.
Ako fakt netusim ako si dosiel k tomu ze neviem ako u nas funguju nocaky. Opakujem, skratme teda aj N53, N55 a N61 po Hodzko, usetrime kilometre
810zssk