Reply on: Valec #178746:
Pokial viem tak tam jazdia kvoli prestupu, ktory ludia vyuzivaju (schvalne, mozme sa tam ist niekedy postavit, pozriet sa kolko ludi tam nastupuje a kolko z nich prestupuje z inej linky). Ono tie nocaky zo stanice prazdne nechodia a myslim si ze by prazdna nechodila ani N72.
Ako fakt netusim ako si dosiel k tomu ze neviem ako u nas funguju nocaky. Opakujem, skratme teda aj N53, N55 a N61 po Hodzko, usetrime kilometre
Valec
Keď nie je nutný, stačí, aby niekde nadväzovala N5 na N33 (napr. pri PKO) a je vybavené.