Reakcia na: N/A #178533:
Tak toto chod povedat pekne medzi rusovcanov a uvidis
Keby chceli, pokusy boli, no boli problemy so vstupom na slovensko, madari sa od 2008 tusim vobec o nic nepokusili (bodaj by pri tomto pristupe vybraneho nemenovaneho jancuru aj uspeli). Proste neponukli dostatok korun dotycnym osobam, tak neboli pripusteny k doprave (vzdy sa daco najde, presne ako tu, len hladate chyby, a nie riesenie). 810zssk: pre RJ to bolo fakt jednoduche, vstup zahranicneho dopravcu na statne zeleznice je docela obtiazny, nasi sukromnici (a ze ich uz je hafo, tusim 37) mali tiez problemy si vybojovat svoje.... RJ je obycajna hlupost, najma trat na DS - hlasaju rychlejsie vlaky, ale to ze vcil zmodernizovali cely tah, a vlaky zssk po modernizacii tam jazdia rovnako rychlo, o tom uz su ticho. To ze GVD robili simpanzi a vlaky stoja kludne aj pol hodinu lebo cakaju na krizovanie s dalsim Os..... no coment. A potom hlasajme ako sukromnici spasia nasu vlast! A este k nim sa pridaju naivny dochodcovia alebo blbci a uz to vyzera potom ze clovek co vidi aj za oponu je totalny somar....... a pritom opak je pravdou.
Kazdopadne, aj tak mi chyba motiv, preco by to chceli zakazovat.
N/A