Reakcia na: 810zssk #175511:
Nemám nič proti minimálnym príplatkom v R, povedzme niečo, ako je teraz miestenka. Ale že príplatok v rámci regionálnej dopravy... veru je to smiešne. Tak bud preradiť regionálne R do kat. Zr, alebo pridať Zr vlaky, alebo vyriešiť lístky tak, aby boli vydávané do 60 km bez príplatku v R. (Regional by platila do 60 km aj tam).
Joyki
Dosť veľký nezmysel, čo si napísal. Práve na Kamennom nám. teda v okolí vy/nastupovala najvačšia miera cest. z Hl.st.
Na autobus zas cestujúci z vlakov neprejdú, lebo nadalej autobusy budú stáť v zápchach a budú stále drahšie, ako vlaky(15%-ná Regional+výhodné predplatné) - predplatné lístky vo vlakoch budú lacnejšie, ako keby sme kupovali každý deň v mesiaci jednorazový. Skôr prejdú do áut, a to z prímestských oblastí do vzdialenosti cca. 30 km. ?