Reakcia na: 810zssk #175089:
Na obidvoch stranach sa da zobrat z chodnikov. Smer centrum je dokonca park ,takze tam vedia vybudovat v pohode dalsi pruh + rozširit zastavku. V opacnom smere by chodnik zuzili. Nie je zdaleka tak vyuzivany ako zastavky.Prechod by sa posunul o cca.3m. isiel by vsak na chodnik na Racianskej a ten problemovy ostrovcek zrusit. Pruhy pre auta uz teraz nestihaju v spicke. Radlinskeho je poobede permanetne upchata pre malu priepustnost. Tvori lievik z ulic Vazovova,Radlinskeho.Chybaju suvisle dva pruhy medzi nam.1.maja a Rackom.
Suhlas s nazorom ,ze pokial sa tam nestane masaker tak sa to riesit nebude. Jedine co tam spravili je predlzenie zastavok pre dve supravy.
Petto