Reakcia na: zakaznik #174989:
Už som to videl za posledné dva dni aspoň tridsaťkrát ale stále tam nevidím ten VTIP.
Ale planuje sa aj ten.
dlho som tadiaľ nešiel, tak naozaj neviem, či sa ten parížsky vlak už nestavia
koberec
Uz vidim niekoho ako si cestou v autobuse prezera na notebooku kedy mu ide z nasledujucej zastavky dalsi spoj