Reakcia na: AAA #174895:
Nie je to presne spocitane, ale nebude to vela a mozno este po nejakych upravach inych liniek ani nebude. Ale ako vravim, bude sa s najvacsou pravdepodobnostou robit prieskum vytazenosti liniek ako pred r.2005 a na zaklade toho sa budu robit upravy.
Solider
a) Existuje veľa možností, ako vozidlá odstavovať. Odstavný pruh na Brnianskej je dostatočne dlhý, je možné odstavovať aj vozidlá na ulici Prokopa Veľkého, len by to bolo nutné vyriešiť;
b) Odstavná stopa tam vybudovaná nebude. Podľa mňa ju ani nebude treba, lebo vozidlá môžu na PV jazdiť len na vyrovnávačku, alebo s minimálnymi prestávkami, lebo tam nie je ani sociálne zariadenie pre vodičov