Reakcia na: merice #174876:
"aspoň v špičke každých 10 minút"Takže z Petržalky "aspoň" 10 miesto súčasných 7,5? ?
V situacii ked DPB nie je schopny ani napisat normalny vylukovy oznam a zverejnit na webe vylukovy CP si to celkom predstavit neviem.
intony
61 nevieš? Nechceme ju skrátiť (opäť) po Bajkalskú a na Hlavnú stanicu spraviť trolejbusovú linku z vozovne Trnávka po Rožňavskej? Lebo toto sa tu práve vymýšľa so 41.