Reakcia na: Ámos #174778:
Opat krik rodeneho Bratislavcana voci cezpolnym. (Zijete z nich, uz si to kua uvedomte, to len off topic.) Predstav si, ze existuju aj v inych mestach spoje urcene primarne cezpolnym. A vobec. Postavte si AS a ZST na tom istom mieste a 210 kludne zruste.
Vladimír
Každé mesto podľa stupňa svojho významu počíta aj s potrebami ľudí, ktorí ho navštevujú alebo cezeň prechádzajú.
Re #174779: Ale tu predsa vôbec nejde o to prejdenie 200 metrov, ale o to, že cudzieho by si musel na tú zastávku na rozdiel od domácich najprv nasmerovať, čo je samozrejme spojené s rizikom nepochopenia a zablúdenia. Ten prúd "neznalých" medzi dvoma najväčšími stanicami je jednoducho príliš vysoký na to, aby sa im musel takto komplikovať presun.