Inak berte do uvahy aj prestavbu Predstanicneho namestia. Pocas stavby bude tak ci tak nutne linku presmerovat a po dokonceni zas 40/210 moze po trase z Prokopa Velkeho na ASMN vykonat zachadzku na stanicu.
http://imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=80591&idt=u&idg=5796&gi=20&gn=20&gs=c&gsd=
Ja som to uz davnejsie navrhoval zrusit, ale ked uz to ma jazdit, nech to aspon nahradi 41 v casti trasy.
Vladimír
Každé mesto podľa stupňa svojho významu počíta aj s potrebami ľudí, ktorí ho navštevujú alebo cezeň prechádzajú.
Re #174779: Ale tu predsa vôbec nejde o to prejdenie 200 metrov, ale o to, že cudzieho by si musel na tú zastávku na rozdiel od domácich najprv nasmerovať, čo je samozrejme spojené s rizikom nepochopenia a zablúdenia. Ten prúd "neznalých" medzi dvoma najväčšími stanicami je jednoducho príliš vysoký na to, aby sa im musel takto komplikovať presun.