Reply on: 810zssk #174762:
Bratislava je hlavné mesto a dopravný uzol. Je prinajmenšom ohľaduplné, že rieši prepravný prúd tranzitujúcich cestujúcich, ktorí prestupujú medzi vlakmi a autobusmi a opačne.Údaje o vyťaženosti nemám, riadim sa len pozorovaním. A o vzduchu mám inú predstavu ako to, čo sa vozí na L210.
Alebo z čoho nevypadávajú cestujúci, to nie je vyťažené?
810zssk
A ked uz ta tu mam ? , prosim napis mi na samomuransky@gmail.com. Neviem tvoj aktualny mail. Dik