Reply on: intony #174763:
A na stanicu chodi pre koho?
Ja som to uz davnejsie navrhoval zrusit, ale ked uz to ma jazdit, nech to aspon nahradi 41 v casti trasy.
Ja som to uz davnejsie navrhoval zrusit, ale ked uz to ma jazdit, nech to aspon nahradi 41 v casti trasy.
Funkciu uplne chapem, ale som zaroven presvedceny ze vozit vzduch nema zmysel ani ked ten vzduch cestuje medzi ASMN a hlavnou stanicou. A ta linka chodi fakt zufalo prazdna, ak sa aj zaplni tak vacsinou na tom useku kde je subeh s 21 a kde by jazdila aj 40/upravena 210.
All1111