Reply on: Petto #174764:
Ono to ze tam bude odbocka inak vidno aj dnes
http://imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=80591&idt=u&idg=5796&gi=20&gn=20&gs=c&gsd=
http://imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=80591&idt=u&idg=5796&gi=20&gn=20&gs=c&gsd=
Ja som to uz davnejsie navrhoval zrusit, ale ked uz to ma jazdit, nech to aspon nahradi 41 v casti trasy.
Funkciu uplne chapem, ale som zaroven presvedceny ze vozit vzduch nema zmysel ani ked ten vzduch cestuje medzi ASMN a hlavnou stanicou. A ta linka chodi fakt zufalo prazdna, ak sa aj zaplni tak vacsinou na tom useku kde je subeh s 21 a kde by jazdila aj 40/upravena 210.
TeBeCe
v zamere projektu sa pisalo, ze:
Navrhovaná trolejbusová trať v záujmovej lokalite bude mať na dopravu nasledovný vplyv:
· Prepojí trolejbusovú trať Pražská – Kramáre s trolejbusovou traťou Mudroňova – Lovinského, čím umožní zriadenie trolejbusovej linky prepájajúcej Pražskú ulicu s Mudroňovou.
· Zlepší dopravnú obsluhu územia Horského parku a umožní náhradu alebo skrátenie autobusovej linky č. 41. Umožní redukciu ďalších súbežných autobusových liniek. Trolejbusové linky možno považovať za environmentálne vhodnejšie, než autobusové (hluk, emisie látok znečisťujúcich ovzdušie).
· Posilní vyťažené autobusové linky č. 84 a č. 184, ktoré slúžia na dopravu najmä študentov medzi Internátom Horský park a Ekonomickou univerzitou. Potreba zvýšenia kapacity tejto dopravnej obsluhy je akútna.