Reply on: S499.1023 #174769:
ok, mozno to je na rovnakom principe, ale aky je v tom potom rozdiel? Ci to len tak to niekde videli a teraz to sem davaju? Ci preco?
http://imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=80591&idt=u&idg=5796&gi=20&gn=20&gs=c&gsd=
Funkciu uplne chapem, ale som zaroven presvedceny ze vozit vzduch nema zmysel ani ked ten vzduch cestuje medzi ASMN a hlavnou stanicou. A ta linka chodi fakt zufalo prazdna, ak sa aj zaplni tak vacsinou na tom useku kde je subeh s 21 a kde by jazdila aj 40/upravena 210.
810zssk