Určite bude chodiť na Hroboňovu viac vyťažená, než na stanicu... Bude voziť srnky do Horského parku, alebo koho? Ale možno sa mýlim a zaplnili by ju Dúbravčania cestujúci na východ.
Nehnevam sa Funkciu uplne chapem, ale som zaroven presvedceny ze vozit vzduch nema zmysel ani ked ten vzduch cestuje medzi ASMN a hlavnou stanicou. A ta linka chodi fakt zufalo prazdna, ak sa aj zaplni tak vacsinou na tom useku kde je subeh s 21 a kde by jazdila aj 40/upravena 210.
A ked uz ta tu mam ? , prosim napis mi na samomuransky@gmail.com. Neviem tvoj aktualny mail. Dik
Ja s tebou nesúhlasím, tá kolóna áut potrebuje dotáciu určite väčšiu ako MHD a Regio VHD spolu! Nekonečné a nákladné opravy preťažených komunikácií, rozširovanie ciest, zväčšovanie a budovanie mimoúrovňových križovatiek je zadarmo?
iba dlzka novej infrastruktury a pocet pouzivatelov novych sluzieb tam (zmluva o NFP) je.
v zamere projektu sa pisalo, ze:
Navrhovaná trolejbusová trať v záujmovej lokalite bude mať na dopravu nasledovný vplyv:
· Prepojí trolejbusovú trať Pražská – Kramáre s trolejbusovou traťou Mudroňova – Lovinského, čím umožní zriadenie trolejbusovej linky prepájajúcej Pražskú ulicu s Mudroňovou.
· Zlepší dopravnú obsluhu územia Horského parku a umožní náhradu alebo skrátenie autobusovej linky č. 41. Umožní redukciu ďalších súbežných autobusových liniek. Trolejbusové linky možno považovať za environmentálne vhodnejšie, než autobusové (hluk, emisie látok znečisťujúcich ovzdušie).
· Posilní vyťažené autobusové linky č. 84 a č. 184, ktoré slúžia na dopravu najmä študentov medzi Internátom Horský park a Ekonomickou univerzitou. Potreba zvýšenia kapacity tejto dopravnej obsluhy je akútna.
Veď to že tam sú kritéria merateľnosti a tam je nárast počtu cestujúcich (to som nevedel že až také hausnumero tam dali) a zníženie emisii (a hluku) a ešte možno dačo...
minimalne v zmluve je ocakavany dopad 800.000 novych pouzivatelov v roku 2013 ? a to vyjazdami/dojazdami z/po Hrobonovej/Prokopa Velkeho nedosiahnu ani keby to bolo zadarmo...
To som nevedel.
No 210 je momentalne dobre nastavena.
Na Nivy ide zo Sokolskej 206 a pripadne by mohla zastavovat L21 na Hrobonke alebo na Sokolskej. Z druhej strany ide na Nivy 207 no casovo to urcite nebude atraktivne cez Hradny kopec.
Nehnevaj sa, ale odklon L210 je blbosť. Tá linka má jasnú funkciu - prepojenie hlavnej železničnej a autobusovej stanice, zároveň s výhodou, že obe sú konečnými zastávkami. Tam nielenže niet dôvodu to meniť, ale akákoľvek zmena by bola veľmi zlým riešením.
ja by som to ťahal na Lovinského, kvôli prestupu na 41
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
810zssk
A ked uz ta tu mam ? , prosim napis mi na samomuransky@gmail.com. Neviem tvoj aktualny mail. Dik