Reply on: Vladimír #174781:
a co ine by si tam chcel dat? 210 je najlogickejsia - mozno ju este urobit tak, ze v urcitych dobach by sla miesto hrobonky na Hl. st. (zvlast pri prichode EC/IC/Rex/R), ale zavadzat pre hrobonku novu linku by bola blbost
Ámos
Ked Bratislava ma nieco dat tak sa ohana slovami je to hlavne mesto, ked ma nieco dostat je to len najvacsia dedina na Slovensku a vsetci Bratislavu zivite.
Bolo by dobre si nazor zjednotit.