Reply on: Joyki #174783:
" Vačšinou to funguje tak, že kto je zvyknutý na bus, ten ide do WIE busom, kto prišiel vlakom, ten vlakom ide aj dalej."Fakt? Kto to meral, ze mozes povedat, ze ide o vacsinu?
A v Bratislave sa prestupuje len na Vieden? Co ak idem zo Samorina do Kutov?
Nie je to linka primarne urcena pre Bratislavcanov, ale je to nahrada za to, ze su AS a ZST inde. Ked uz BA nema autobusovu a zeleznicnu stanicu na jednom mieste, ako to maju ostatne mesta s niekolko malo vynimkami, tak by mala mat priamu linku z jednej na druhu.
Papyr