Reply on: 810zssk #174815:
daň za to, že žijeme v meste je fakt, že musia existovať aj mestotvorné služby - t.j. primárne určené nie len pre jeho obyvateľov. Tým sa mestá odlišujú od obcí a tak aj mestá vznikali (že z určitého pohľadu boli niečo viac). Takže tieto "nezmyselné" prvky nemôžeme ignorovať.Druhá vec je financovanie. Keby som bol v NRSR (takéto ambície nemám) určite by som presadzoval zákon o metropolách - t.j. 10 najväčších miest SR by dostávalo peniaze zo štátu na základe dochádzajúcich obyvateľov (absolútne počty podľa sčítania raz za dekádu).
odpovedzte si sami odpovedzte ?
Ike
203 - Koliba - Hodžko - SAV - Prokopa - Lovinského
207 - kĺby
208 - sólo