Reakcia na: Hug0 #171931:
v čom je problém? vo vzkm žeby? to potom môžme obnoviť aj L156, obnoviť 30min sedlo na L58, lebo je to všade iba jedno vozidlo ? a ešte môžme obnoviť aj L89 lebo je to "jedno vozidlo", potom aj L135 a 35 pôvodné, lebo jedna aj druhá linka zhltli "iba jedno vozidlo"
luky133
A samozrejme potom výhoda linky 133 bola ešte v rýchlosti (hlavne ráno keď niekedy bývala čakacia doba na výhybke pri tuneli aj 3 minúty) a bez nutnosti prestupu, ale posledný rok som ju už prestal využívať lebo v časom kedy som chodil ja bola v nej sardinkáreň a električky vtedy ešte nechodili príliš plné. Avšak poobede som ju využíval lebo mám blízko k zastávke Nová budova SND. ?