Reakcia na: KLF #14508:
Hups nejak mi to vypadlo z textu
Bohuzial pre cestujucich prave to cestovne sa ma navysit tak ako to bolo naplanovane
Bohuzial pre cestujucich prave to cestovne sa ma navysit tak ako to bolo naplanovane
Pohodka, sak v noci sa to navarovat neda - v noci sa ma spat.
.
.
Martyk
Ukázali sa zatial dve veci.
Po prvé. DP sa chová horšie ako malé diťa, keď tvrdí, že je celá vina na vodičovi. Tá električka sa sama nerozbehne, keď nebude mať závadu. To je naprosto vylúčené. Na to sa stačí pozrieť na schému zapojenia. Čiže najmenej časť viny ostáva na DP, aj keď žiadnu technickú závadu nik "nenájde".
Po druhé. Takáto nehoda je velmi závažná a vodič, ktorý si ňu nezoberie advokáta nie je svojprávny.