Reakcia na: Emo #142895:
Pri Duncovom navrhu by (na rozdiel od tvojho) nemusel cestujuci z Leopoldova do Noveho Mesta nad Vahom prestupovat v Piestanoch. Zatial co vyhodu tvojho riesenia nepoznam.Osobne si dokonca myslim ze by kludne mohli jazdit osobaky Bratislava - Kosice..
no.ev.di.
Keď som sa dnes viezol v second-hand Mercíku na L21, tak ma napadlo, že ako je do kelu možné, že tam poznali aspoň low-entry vozidlá už 15 rokov pred nami, ba dokonca také vozidlá, ktoré dnes hravo prekonajú poskytovaným komfortom naše štandardné autobusy TAM-BUS, Karosa, Ikarus a SOR.