Reakcia na: m@rtin #14137:
Stahování vozidel od výrobce je běžná věc a je spíše ostudou Karosy, že to neudělá, když nějakou vadu zjistí a lepí to pak po provozovatelích. A ty obrušovaná vyklápěcí okna je naprostá blbost. Ta okna jsou totiž lepená, tak se neměla kam hnout! To je klasická řidičská kachna! A omlouvám se, neměl jsem na mysli KV ale Tábor!I.
ja uz neviem, co na taketo slova povedat! Poznas Darra? Nie?! No asi fakt nie, ked taketo hovadiny trepes! Sa zamysli nad sebou!
- sranda busik.
Papyr
Ten Ikarus s predsunutymi dverami je Ikarus s vykonnejsim motorom myslim od firmy Cummins. Dvere boli posunute preto, ze by sa tam inak ten veky motor nevosiel. Maju ich napr. vo Warszawe. Maju vraj uplne neuveritelny vykon.