Reakcia na: m@rtin #14141:
Martine, kdybys tady nepoužíval info z K-reportu vytržené z kontextu ale přiznával pěkně barvu komplet, tak bys nemoh říct takovou krávovinu, že Ikarusbus zkrachoval kvůli řadě 4xx. Tam Ti toiž někdo (předpokládám, že Slušňák) vysvětlil, proč Ikarusbus krachuje:1) Protože ho vytuneloval dceřinná společnost.
2) Protže ho v Irisbusu neprosazují. Bylo od Ikarusu velmi hloupé, že vstoupil do Irisbusu, kdfe tenkrát vedl Renault a vnucoval všude své produkty.
I.
ja uz neviem, co na taketo slova povedat! Poznas Darra? Nie?! No asi fakt nie, ked taketo hovadiny trepes! Sa zamysli nad sebou!
- sranda busik.
Papyr
Ten Ikarus s predsunutymi dverami je Ikarus s vykonnejsim motorom myslim od firmy Cummins. Dvere boli posunute preto, ze by sa tam inak ten veky motor nevosiel. Maju ich napr. vo Warszawe. Maju vraj uplne neuveritelny vykon.