Reakcia na: m@rtin #13765:
ty tu stále argumentuješ aký vysoký rozpočet má Praha, ale uvedom si že je to vďaka inému!!! systému prerozdelovania daní!!! v ČR a SR. Keby bol ten systém rovnaký potom by sa dalo porovnávať. Dva odlišné systémy prerozdeľovania daní a z nich vyplývajúce výšky rozpočtov hlavných miest sa porovnávať nedajú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


m@rtin
Věř mi, že i já bych na DPB koukal jinak, kdyby provozoval staré autobusy, ale čisté, jezdlily by včas, na zastávce mě přivítá jízdní řád za sklem typu 00 15 30 45 a ne 00 07 28 53, že v informačním středisku dostanu průvodce zdarma a ne za 40 Sk,- (informace o MHD v Praze se rozesílají do všech schránek obyvatel Prahy zdarma). To jsou věci, které mě mrzí a když je sem napíšu, jsem označen za povyšujícího se Pražáka a tupce, který je úplně blbej, když nevidí jak se Bratislavě dobře daří.