Reakcia na: Vladimír #102699:
jo pre tych 13% ludi co si kupuje PCL len na 2. pasmo je zdrazenie takmer 50% vyrazne viac ako inflacia.A rad by som vedel absolutne cislo. Kolko to je tych 13% tisicov ludi.
). Inak, či si niekto všimne, že základ (štandard) sa zvýšil z 10 minút (14 po novom 15) na hodinu (20), čo tiež nikomu nevadí.
kiko
Co obsahuje zona 101+102, je to dnesna zona 1+2?
Zaujimave, ze sa pouziva oznacovanie zon ako 100,200,300 a nie 10,11,20,30, BA a okolie predsa nie je take velke ?
Pozeral som tabulku kde sa porovnavaju parametre v roznych mestach ako London, ktory je medzi prvou desiatkou miest s najvyssim HDP, nie je mi jasne, ci tie cisla dostali po prepocte na SKK, alebo EUR a ci pouzili pomer HDP Slovenska/Bratislavy.