Reakcia na: Peon #102654:
4) ked prestanu zli nakupuchtivi navstevnici Shoping palacu vyuzivat linky 2, 4, 53, 630,... prestanu ne-nastevnici zneuzivat linky schopnig palacu. ?
ked to moze obyvatel Stupavy, tak preco nie ja? ?
cize by to vlastne bolo fer...:P i ked za 20sk do zavodu
asi moc velky luxus, na ktory nie su prostriedky

.
A k argumentu o nepodpore PCL uz asi fakt nemam co dodat, kedze ak by si si to pozorne precital, videl by si tam, ze v sucasnosti sa PCL oplati pri 20-21 obojsmernych jazdach mesacne, po novom uz pri 17. To je zhorsenie? Nechcem byt zly, ale tvojimi vypoctami zavadzas, pretoze nemozes hadzat do jedneho vreca X cestujucich, ktorym sa o korunu zvysi cestovne, Y cestujucich, ktorym sa zvysi o 2 koruny a Z cestujucich, ktorym sa cestovne znizi o 2 koruny. Ja uz fakt neviem, co sa dnes na skolach za matiku uci... 
tak ma to zaujima
) tak bude musiet byt celu cestu v strehu, kedy ktoru zonu prekrocil... pochybujem ze SL stihnu namotnovat dovtedy do vsetkych busov vnutorne transparenty, cize ludia si budu musiet zastavky odpocitavat...
, pri vzdialenosti 41 km sa cena vyrovnáva a od 51 km začína byť autobus lacenjší (na vziadlenosti 71-80 a 91-100 km až o 11
. Ak sa však má tento nezmysel vyriešiť tak, že BID cestovné bude vyššie, než lístky ZSSK, potom BID stráca jeden z dôvodov svojej existencie - pretože ľudia budú naďalej kupovať klasické lístky a nie lístky integrované.
d3k0
Re #102649 AAA: Slovak Lines bude nadalej predavat cestovne listky, kde bude aj vyznacene, do akeho casu platia. A samozrejme, cestujuci si stale bude moct vypytat listok napr. Malacky - Zavod, pricom palubak automaticky vyda cestovny listok na dany pocet zon. Sluzi to na jemnejsi prechod na novy system aj pre vodicov aj pre cestujucich.