Reakcia na: Isidor #31967:
Hehe.. a ked sa bude moct aj dpmk zucastnit, co myslis, co by kupili ??? Nic ine ako CNG busy!!! ..
.. cistota ovzdusia je projekt prave o elektrickach, trolejbusoch a zeleznici.. No.. nevyuzitie fondov EU nie je trestny cin, ale to, co si ty popisal dalej, stamilionove uvery atd., napriek moznosti EU a jej nevyuzitia, to je uz ine kaficko..
asi nebude, ale tak spomenut, ze mesto si berie stamilionove uvery na par autobusov, pricom by ich za tu istu sumu *mohlo* mat 10-15-20x tolko, a brani tomu len ich vlastna lahostajnost a neschopnost, to sa pekne moze vynimat na titulke...
TA
čo sa týka CNG busov, tak tie v SADkách, pochybujem, že uvidíme. Teda minimálne v KE sa predsa šetrí tak, že žiadne CNG nehrozia. Aj keď by mali uhradiť len 5 %, tak určite by radšej tvrdili, že je výhodnejšie kúpiť obyč. busy, lebo sú lacnejšie...