Reakcia na: Peter55 #29657:
Ja ako cestujúci hodnotím dpmk ako celok, nemám chuť zisťovať kto ten bordel sposobil. Je to komplexný bordel.
To ,že na to tam hore potom ***ú, len potvrdzuje ich pravidlo, „že počase každá kritika ustane a máme zase chvílu pokoj“.
Technicky a tarifne je to nefunkčný systém, zbabraný ako celé DPMK.
Vozidlo, ktoré nie je schopné správneho tarifného odbavenia cestujúcich by malo byť okamžite stiahnuté z prevádzky. Aspon tak je to v Prahe. Ved tam može dojsť k nepravostiam ako som spomínal pri prestupoch. V slabom osvetlení u mnohých autobusov to ani nejde skontrolovať!
DPMK tým vlastne VEDOME PODVÁDZA cestujúcich. Škody sposobené závadami a nesprávnou tarifikáciou by sa mali riešiť podaním hromadnej žaloby na DPMK, mali by sa k tomu masovo iniciovať ludia cez mediálne prostriedky, letáky, ankety atd.
A ked už emtest v danom vozidle nefunguje správne a vozidlo nie je čím nahradiť, tak by sa systém mal vypnúť, upozorniť cestujúcich na závadu a voziť zadarmo! To myslím celkom vážne , ono sa to tak inde rieši.
dragula
Nuž nie som stavbár, a ani vzdelanie nato nemám ale možno by sa našla dáka hmota, čo by vydržala pár sezón. Epoxid? nech sa vyjadrí k tomu nejaký expert, je to mimo môjho odboru.
Márnotratník to je, o tom bez debaty. Ale už je asi načase sa aj cez to preniesť. Ruku na srdce, ale nie všetky jeho nápady boli zlé. Škoda len, že ich realizácia tak pokrivkáva.
Uvediem jeden: Dolná brána. Je to krásny komplex, a som rád, že sa zachoval. Pritom by stačili len maličkosti aby sa to dotiahlo do úplnej dokonalosti...