Reakcia na: tbus #68532:
Veď nech tie straty zaplatí zodpovedná osoba – v každej normálnej firme by kompetentný zamestnanec musel nahradiť stratu a na 2. strane zamestnávateľ by takého zamestnanca určite neživil.Dnes, pre zmenu, sa mor šíril po zadných infopaneloch – 407, 604, 615.
Isidor