Reakcia na: Rudyke902 #67826:
Nápad je to pekný, ale takúto linku je dosť ťažké potom skoordinovať s ostatnými linkami. Plus na stanici je časti problém s prejazdom obratiska ak sa tam stretne viacero vozov, takto by jedna koľaj musela byť vždy voľná.
Ráno L4 prelepený označovač nálepkou "bezplatná preprava"
Yogi616
Z Jazera na Lokomotívu cez Stanicu ako L2, z Lokomotívy na Jazero cez Stanicu ako L3.