Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
V 1009 som videl akurát 2 pripojovacie káble do palubáku, jeden zapojený a druhý sa hompáľal po prístrojovke, lenže s rovnakou koncovkou ako majú všetky EM126-tky ?
zatial mame mapku, co sa bude menit (predsedovnom ju tu dal veteran) aj so zoznamom stavebnych uprav.
Elektricky maju byt aj pre kosice. Ma sa kupit niekolko Varii.
caute! viete uz nieco nove ohladom IDS-vymena kolajnic ,dobudovavanie novych tras briciek smer NMM az furca, tahanovce a pod zacalo sa uz s nejakymi pracami?resp kedy je v plane realizacia IDS z eurofondov OP Doprava? bo zatial nejak nevidno vysledky teda aspon som nepostrehol zeby sa zacalo s realizaciou vymeny kolajisk v meste a dobudovania terminalu stanicne namestie+ novej trate NMM-Tahanovce/Furca a co nakup novych vozidiel -avizovane nove busy prip trolejbusy, resp nizkopodlazne briky (v Bratislave vraj chystaju obmenu vozoveho parku briciek z fondov OP Doprava -dufam ze aj pre Kosice sa nieco zvysi)
menily sa uz v nejakych vozidlach palubne pocitace???
Reakcia na: Isidor #67708:
myslím, že úseky, ktoré som uviedol ako príklad, by na to vhodné boli. čo sa týka typovosti/kapacitnosti vozidla, to môže byť bežnému jedincovi jedno, keďže sa jedná o úseky, ktoré sú na koncoch trás. a "šotouši" aspoň budú mať ďalšiu zábavku ?
v ktorej časti tarify alebo iného oficiálneho dokumentu sa uvádza, že "zložené cestovné lístky" musia mať súhrnne vyššiu hodnotu než príslušný cestovný lístok pre konkrétnu jazdu, ktorú cestujúci vykonáva?
Reakcia na: tom2097 #67716:
To preto, že v linke 20L de facto nie je. Tunajšie združené CP zobrazujú iba zastávky, ktoré majú všetky linky spoločné.
Reakcia na: tom393 #67711:
KE-086CC je r. v. 1976, KE-087CC bola vraj o 2 roky staršia a vraj bola / je ešte KE-091CC z roku 1984...
Reakcia na: tom393 #67711:
No neviem.Ale asi tak,ako uvádzaš,ten povoz si pamätám už,ako zasran.A to sme ešte mali dačo podobné http://www.starenakladaky.websnadno.cz/Skoda-706.html.Na to aké je to staré vyzerá veľmi dobre ?
Reakcia na: Tatranka #67710:
Aký to je asi ročník? Ja som počul že to má rok výroby niečo medzi 1974 -1978.
Reakcia na: tom393 #67701:
Ho,ho...Múzeálny kus! ?
Reakcia na: tbus #67705:
Aj električky na jazere od zastávky VSS, križovatka po Važeckú, ale združený CP by sa do označníku asi ani nezmestil ?
Reakcia na: jt #67703:
Má to aj svoje nevýhody: nevidíš celú trasu linky, nevieš ktorý spoj vykonáva ktorá linka - rôzne druhy/dĺžky vozidiel, rôzna spoľahlivosť CP (meškanie) vzhľadom na predošlú trasu, rôzna očakávaná obsadenosť či iné špecifické parametre (napr. taká L11 ?). Nezavádzal by som spoločné CP automaticky všade, kde sa dá.
Reakcia na: TA #67706:
na tej 4 zastávkový lístok používajú snáď všetci, bola by to drzosť
Reakcia na: romeo #67700:
aj na linku 26 zabudli
Reakcia na: jt #67703:
Najmä spoločný CP 18+27 od mieru , aby boli zdôraznené tie "zdvojené" spoje počas poobedňajšej špičky
http://imhd.sk/ke/cestovny-poriadok/linka/18%2B27/smer/Madridska/zastavka/Mier/104857732121.html
Reakcia na: tbus #67702:
Som zvedavý, čo urobia s Pragou Golden, ktorá tajne hrdzavie v garáži vrchárov. Má ohnutý a zlomený podvozok, nefunkčný adaptér, ale na vyradenie je moc "nová". Údajne od firmy, čo DPMK predala Renault Duotram bola ponuka na druhý voz s tým, že by dodali len podvozok s adaptérom a plošina by sa naň nahodila z Pragy (to je jediná funkčná časť na Prage), ale je stále nejako ticho. Hát, uvidíme...

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.