Do začiatku MS v hokeji sa zriadia obojsmerné električkové zastávky - ostrovčeky- v križovatke Moldavská-Popradská (medzi Kauflandom a Baumaxom).
Taktiež v priestore pri Steel-arene budú nové nastupné ostrovčeky obojsmerne.
Taktiež v priestore pri Steel-arene budú nové nastupné ostrovčeky obojsmerne.
pravda, treba to opraviť. O fotke viem (inak vďaka Ti za stránku fotokošice!), ale som kreslil spamäti ?
TA
myslel som si, že 1 + 1 sa rovná 2. Minimálne je takéto konanie od DPMK neseriózne. Je síce pravda, že cestujúci, ktorý musí mať plný CL, by mal mať ozaj plný CL a nie 2 zľavnené. Ale je na 2. strane seriózne od DPMK, že automaty nefungujú tak, ako majú, a nie vždy je možné kúpiť taký CL, aký cestujúci potrebuje?