Ak vynecha tak to v poriadku je lebo aj na tvojom novom aute sa môže vysktynuť porucha a ak meška ťiež to je v poriadku pretože to nie je SADka, že ide po ceste kde stretne jedno auto, premavka, semafory, nehody žiadne.
Ja som zasa zaregistroval, že väčšina spojov, hlavne v okrajových časoch, chodí pravidelne s 2-3 minútovým náskokom oproti CP. To je kocúrkovo, nie spoľahlivosť.
Neviem či turistu zaujima, že maju v niečom v kancelarii abo kde problem, jeho zaujima či mu pride autobus a to je spoľahlivosť preňho. Keď pojdme do Londyna tiež nebudem riešiť či ma podnik dlhy alebo neviem čo všetko. A "stare" vozy na hlavnych linkach nechodia, až na vynimky.
Nezaregistroval, som aby mi neprišlo za deň 50% zo spojov na ktore som čakal tak myslim, že spoľahliva je. Sem tam je nejaky vypadok pre poruchu ako všade.
Všimnite si toto: "... V centre mesta, kde je najviac pamiatok, sa najlepšie pohybuje pešo. Verejná doprava (www.dpmk.sk) nie je drahá a je celkom spoľahlivá. (?) Lístky na autobusy, trolejbusy a električky sa kupujú v stánkoch, v automatoch alebo priamo vo vozidle u vodiča ... " ? ? ? ROFL http://dromedar.topky.sk/cl/11154/652183/Kosice
Prihoda zo vcera. vecer nejak pred 18. hod suprava 412+413 sla do vozovne, hoci na zadnom vozni boli riadne linkove orientacie s cislom 6. Hned za nou sla suprava 610+611, v ktorej 610 bola riadne oznacena ako L6, kym 611 sla do vozovne.
3206 ma opravenu vlečku a novy lak a lá kurimany ? (pas dookola). Možno jazdi dlhšie, ale dnes som ju videl.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Peter55