Reakcia na: Papyr #4798:
A samozrejme, u nas este jeden faktor - ak prevadzkujes elektricku MHD, ma byt dopyt po cestovani danou trasou pokial mozno co najviac rovnaky po cely den. Opat za predpokladu, ze nie si az taky velky odberatel energie, aby si mal s elektrarnami vlastnu zmluvu na ceny za odber
eMareq
~> Vladimir
a) = c) zvysenim intervalu na L34 na 20 minut, aj ked sa tym uplne narusi 30 minutovy interval inych spojov.
b) to vyplyva z bodov a, c. Myslim, ze na L34 je potrebny minimalne 20 minutovy interval.
Nakoniec s tou L17 sa to da aj v stavajucom case od Mikoviniho po L IX - otocka to cini 5 minut. Je to tak velmi na hrane.