Reakcia na: Vladimír #4493:
Noo, Presovcania si na to budu musiet zvyknut a skripat zubami este nejaky cas.Naozaj to nevyzera na skore odstranenie poruchy.Kazdy na tuto stavbu bohoval, len zeleznicny casopis SEMAFOR to vychvaloval, ake to je svetove! ? Hlavne,ze sa na tom nabalili rozne firmy.Fakt, tolko zariadenia a systemy nenajdete na ziadnej inej trati.A aby boli kompatibilne? ? A to je len jedna slabina. Moze nastat aj situacia, kedy CELE zar. bude v haji a zabezpecenie trate sa ocitne na zaciatku minuleho storocia.Alebo este skor.
Skutočne, stav je neúnosný. Pred priecestím čakajú v dvoch pruhoch kolóny bežne aj 6-8 minút aj viac. V praxi to znamená, že neprejazdné v určitých smeroch sú aj križovatky vzdialenejšie od priecestia, pretože všetko sa upcháva.
KVKV
Tá databáza je fakt slušná práca, uvítal som hlavne autobusy, ktoré som nemal kompletne podchytené. Jedine ,čo by som doporučoval, je oddeliť električky od busov, nepriemne sa do toho pletú busy z prvého číslovania -rada1 až 100..., už aj preto, že to bola samostatná rada nezávislá na električkách.
V električkách som našiel niekolko chybičiek, postupne zašlem opravy, včetne doplňujúcich údajov. Ak budeš mať záujem. Bolo by dobré to potom aj zverejniť na stránke imhd. Mám čiastočne spracované aj prečíslovacie rošády u T3.