Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: KVKV #29125:
A este nieco...skratenim intervalu u ED vlastne zvysujes pocet suprav na trati...a vacsi pocet vozov je vacsia zataz na meniarne, co je vyssie percento pravdepodobnosti, ze dojde k vypadku napatia...Zvyseny pocet suprav zvysuje riziko poruch vozov,ako aj nehod s CMV...Nuz a v tychto pripadoch supravy vacsinou stoja...a uz mas kolaps dopravy,kedze ED sa povazuju za chrbticovu-nosnu siet MHD v KE.
Reakcia na: KVKV #29125:
Citam tvoje "duchaplne" nazory na reorganizaciu liniek ED a nestacim sa divit...Co to tu prosim ta spekulujes???
Jedna linka z jazera??Tak dajme jeden bus z Tahanoviec, Podhradovej na NO, pusti jednu trolikovu linku od Furce aj KVP,najlepsie po NO...potom by ti kludne stacili 4linky ED a trebars ..nooo nech doprajem... 10linek busovych+trolejbusovych...a vsetko prezen cez NO-ved tam ludia prestupia....ej,kolko ludi ti ruky "vybozkava", hoci budu mat sekundove intervaly. Ja nepotrebujem platit MHD za to, aby som si urobil vyhladkovu jazdu po meste....ja sa potrebujem dostat z bodu A do bodu B najrychlejsie..a tym sa chape aj vyber najkratsej trasy...
Reakcia na: Ámos #29122:
Jazdia radiálne linky s posilnením víkednových grafikonov.
Reakcia na: TA #29095:

Skrátenie L9:
Po NMM, možno by stačilo len po amfik. Účelom linky je spojenie NJ-Terasa.
(L6 až na Havličkovu)
Nevidím nič zlé na posilnení nočnej dopravy 25. 12. Pochybujem, že by spoje chodili prázdne. Robil DPMK minulý rok nejaký prieskum, že tentoraz nebudú žiadne spoje naviac?
Reakcia na: S499.1023 #29120:
Chces mi povedat ze jazdia vsetky linky s posilnenim grafikonom pracovneho dna?
Doprava behom Polnočnej a na Silvestra.
Je velmi velmi smutné , že v dnešnej dobe vobec prebieha debata na túto tému („...ked si pobožný, nech ti pomože boh s dopravou“)
Potom sa niekto pohoršuje ak použijem pojem „okupačná správa“ a jej verní služobníci (dpmk).
Čo tak nariadiť ZÁKAZ VYCHÁDZANIA v uvedených dňoch a časoch ? Čo?
Reakcia na: Ámos #29109:
V Prahe sa na Silvestra POSILŇUJE, nie že nočný grafikon. Ale keď chce niekto mať dieru, má ju mať.
Reakcia na: *SOLARIS* maniak #29111:
Už som sa ťa raz pýtal, čo ťa postihlo a toto je ďalší dôkaz. Trkvasko, ja som odjazdil síce len púhych 10 rokov ale z toho 10 Štedrých dní a 8 Silvestrov.
Reakcia na: KVKV #29105:
Nemotal by som do toho ateistickú aroganciu. Aj ja som ateista a nikomu na polnočnú neodopieram.
Reakcia na: Ikarusko4211 #29110:
Keď to ocovi nevyhovuje, nemusí tú prácu robiť. A je dosť ľudí, ktorí tie príplatkové služby radi zoberú.
Reakcia na: Ámos #29107:
To nevadí, Lukán ich predsa videl a to stačí! ?

Re #29101 regeta: Jasné, nech si každý MHD zaplatí zo svojho. No nie? Prečo len na Silvestra. Prečo by som ja mal akurát niekomu prispievať na jeho cestovanie. Nebol(a) si náhodou na školení u súdruha Zahradníka?
Reakcia na: Ámos #29114:
Je viacero takych povolani mas pilotov,policiu,hasicov,zachranarov,jeziska atd ?
Reakcia na: Ikarusko4211 #29113:
Moj otec robi operatora v teplarni. Tiez by sa mohl takto nato pozriet. Ved ked chcete mat vianoce, tak si teplo zozente ako chcete, ja chcem byt s rodinou...
Mas scestne myslenie. K praci vodica patri aj to, ze niekedy sa stane, ze nemozes byt s rodinou. Bud to akceptujes alebo si najdi iny job.
Reakcia na: KVKV #29105:
Menej pobozni ludia neexistuju bud veria alebo neveria.a preco by mali na polnocnu omsu doplacat neveriaci vodici?Ked veria bohu nech im pomoze on ako sa dostat do kostola a ne DPMK.
Reakcia na: Ámos #29109:
Aj ked otazkou je co je a co nie je adekvtna nocna doprava.
Reakcia na: Ikarusko4211 #29110:
to nikdy nepochopí taký, čo to nezažije...
Reakcia na: S499.1023 #29102:
Preco stupidne myslienky?Si predstav ze Vianoce slavis len s mamou a oco ti jazdi a vozi troch ludi aj to bezdomovcov pretoze na Vianoce vsetci zvyknu byt doma s rodinou.
Reakcia na: regeta #29101:
To nie je pravda. 24. doobeda este vela ludi zhana veci. Ono asi by bolo potrebne najst koncenzus medzi potrebou cestujucich ale byt ludsky aj k vodicom, ktory chcu byt vecer s rodinou.
Do takej druhej jazdit ako cez tyzden po druhej nabehnut na vikendove intervaly a po siestej na nocny grafikon.
Na silvestra to iste akurat posunut casy. Po stvrtej na vikendovy a po 21 na nocny grafikon.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.