Reply on: KVKV #29125:
Citam tvoje "duchaplne" nazory na reorganizaciu liniek ED a nestacim sa divit...Co to tu prosim ta spekulujes???Jedna linka z jazera??Tak dajme jeden bus z Tahanoviec, Podhradovej na NO, pusti jednu trolikovu linku od Furce aj KVP,najlepsie po NO...potom by ti kludne stacili 4linky ED a trebars ..nooo nech doprajem... 10linek busovych+trolejbusovych...a vsetko prezen cez NO-ved tam ludia prestupia....ej,kolko ludi ti ruky "vybozkava", hoci budu mat sekundove intervaly. Ja nepotrebujem platit MHD za to, aby som si urobil vyhladkovu jazdu po meste....ja sa potrebujem dostat z bodu A do bodu B najrychlejsie..a tym sa chape aj vyber najkratsej trasy...
TA