Reakcia na: LC #28384:
V Prahe som zil 9 rokov a ty budes moju zadnicu niekam vysielat na skusy? LOL, LOL, ROFL

Nehovorim, ze kosicka doprava je dobra. Hovorim len, ze prazska doprava nie je zas az taka super, aby ste tu nad nou vzdychali ako nad nebotycnym idealom. V Prahe mam priblizne rovnaku pravdepodobnost prichodu NP vozu, o chlp lepsie intervaly, zato omnoho horsie zapchy a teda aj meskanie... atd. atd. atd. Len sa mi nechce to tu vsetko vypisovat prave tebe, ked si ma tak krasne odpalkoval.

Axel
Myslania uz dnes jazdia vlakom alebo SAD. Je to pre nich bez prestupov (pripadne max 1x v Hutke pri SAD), rychlejsie a nepochybujem ze aj lacnejsie...
K busom na Jazere - od Masokombinatu k Bajkalu v pripade nehody elektriciek nepojde absolutne NIC. Ohladom zalohy si velke nadeje nerobim, zazil som na Jazere nejednu mimoriadnost a ani raz zaloha neprisla, a aj keby prisla, tak by kapacitne nestacila.