Reakcia na: PTI #9044:
k zastávkam: 1 smer by státím len na výstupe značne stratil možnosť prestupu – a to smer z centra do USS.Účelová CSS by bola pekná, ale v KE skôr nereálna. Nebudeme predsa preferovať MHD pred IAD, keď nemusíme. Na úvod by úplne stačilo, ak by sa zabezpečila prednosť ED obyčajným dopravným značením, čo by sa mohlo urobiť aj pri dnešnom stave kruhového objazdu.
Dispecer