Reakcia na: PTI #9065:
Len bohužiaľ nie bez toho, aby neblokovali jednu z koľají... Dnes síce nehrozí, aby sa zvýšila intenzita električkovej dopravy na rýchlodráhe, ale zas, ani by som to tak nevylučoval do budúcnosti (v prípade výstavby ďalších tratí /Šaca, Letisko/).
TA
Účelová CSS by bola pekná, ale v KE skôr nereálna. Nebudeme predsa preferovať MHD pred IAD, keď nemusíme. Na úvod by úplne stačilo, ak by sa zabezpečila prednosť ED obyčajným dopravným značením, čo by sa mohlo urobiť aj pri dnešnom stave kruhového objazdu.